Menu
/*
*/

O nas

Werra – kominki

 

Nazywam się Mariusz Górny. Kominkami zajmuję się już od ponad 20 lat – stąd moje doświadczenie zawodowe w tej branży. Kominki są moją pasją i do każdego projektu podchodzę indywidualnie, wykorzystując wkłady kominkowe wszystkich renomowanych firm zagranicznych jak i krajowych.

Specjalizuję się w kompleksowej realizacji indywidualnych zamówień według Państwa lub mojego projektu. Zakres mojej działalności obejmuje całe województwo zachodniopomorskie. Moi klienci pochodzą między innymi z miast: Szczecin, Police, Świnoujście, Goleniów, Pyrzyce, Stargard Szczeciński i okolic. Wciąż staram się doskonalić swoją wiedzę poprzez rozmaite szkolenia jak i codzienną pracę w zawodzie.

Obudowy kominków wykonuję z: granitu, marmuru, piaskowca, kwarcytu i łupka.

Oferuję swoją wiedzę i doświadczenie aby efektywnie wykorzystać możliwości grzewcze oraz odpowiednie wkomponowanie kominka w otoczenie.

Firma WERRA zajmuje się:

1. Dobór, sprzedaż i montaż wkładów kominkowych.

Wkłady kominkowe dobieram na podstawie:mocy grzewczej, kształtu szyby wkładu,firmy, ceny.
Produkcją obudów kominkowych. Obudowy kominkowe wykonujemy na indywidualne zamówienie z granitów, marmurów, łupka kwarcytowego, piaskowca itp.
Systemami rozprowadzenia ciepłego powietrza po domu przy pomocy kominka.

2. Kompleksowy montażem kominków.

Zapewniam profesjonalny montaż i udzielam gwarancji na swoją pracę oraz produkty.

3. Drobne prace kamieniarskie.

Są to na przykład parapety z marmurów lub granitów. Zapraszam na odwiedzenie działu: galeria, gdzie umieszczone są zdjęcia kominków wykonanych przez moją firmę.